Instrukcija

Dekoratīvo vinila uzlīmju lietošanas instrukcija

Vinila uzlīmes – tās ir ikdienas rutīnas un interjera garlaicības radīts moderns izaicinājums. Izmantojot šādu inovāciju, var lieliski pārveidot katru Jūsu mājas stūrīti.
Apgleznotās uzlīmes ir ideāli piemērojamas uz gandrīz jebkurām virsmām, tajā skaitā arī  uz tapetēm. 

Dekoratīvā uzlīme parasti sastāv no trim kārtām: 
• Balta papīra bāze;
• Dekoratīvā uzlīme;
• Caurspīdīga montāžas plēve.

Dažreiz pēdējais slānis, caurspīdīgā montāžas plēve, ir atsevišķi no pārējiem slāņiem, un tādā gadījumā nepieciešams to pašiem uzlīmēt uz uzlīmes, lēniem glāstošiem vilcieniem, lai zem tās kārtas neiekļūtu gaisa burbulīši.

  1. Virsmu, uz kuras tiks līmēta uzlīme, nepieciešams attīrīt no netīrumiem, putekļiem un tauku pleķiem. Virsmai ir jābūt sausai un bez kādām liekām daļiņām.
  2. Ja nepieciešams, uzlīmējiet caurspīdīgo montāžas plēvi, bet neaizmirstiet izlīdzināt plēves kārtu, lai netiek gaisa burbulīši.
  3. Pēc tam pielieciet uzlīmi pie sienas, lai nolemtu un atzīmētu tās atrašanās vietu. Gadījumā, ja uzlīme ir ļoti liela vai arī Jūs neesat pārliecināti par to, kā to labāk novietot, tad 10-20 mm no malas var izgriezt nedaudzus fragmentus, un ar līmlentas palīdzību piefiksēt tos pie sienas. Kamēr uzlīme ir uz papīra bāzes, var droši eksperimentēt ar tās novietojumu uz izvēlētās virsmas.
  4. Pakāpeniski, ik pa dažiem centimetriem, nolīmējiet nost papīra slāni un pielīmējiet uzlīmi pie sienas. Tajā pašā laikā nepieciešams uzlīmi izlīdzināt virzienā no centra uz malām vai arī no augšas uz leju, izdzenot tikušo gaisu.
  5. Lai uzlīme pilnībā pielīmētos pie sienas, nepieciešams jau pilnīgi pielīmēto montāžas plēvi vēl reizi akurāti izlīdzināt pie zīmējuma.
  6. Tad plēve ir jānoņem no virsmas, ir svarīgi to nolīmēt ar nelielu leņķi un pārliecināties, ka viss zīmējums tiešām paliek uz sienas.
  7. Lai pabeigtu procedūru, iegūtais rezultāts ir jāpārslauka ar maigu drāniņu.

 

Latvijas interneta veikali Cenu salトォdzinト)ums interneta veikalos Mēs Esam Google+
WallDecor.lv © 2014 Uzstādīja JCompany.lv